معرفی

90 مدل صندلی اداری با قیمت ویژه

صندلی های اداری پاوید

همانطور که می‌دانید یکی از اصلی ترین وسیله‌هایی که در شرکت‌ها و دفاتر مختلف وجود دارد، صندلی اداری است که در بخش‌های مختلف ممکن است مدل‌های متفاوتی استفاده شوند. صندلی‌های اداری به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که هر کدام در فضای مخصوص به خود کارایی داشته و شما در خرید آنها باید دقت کنید که کدام صندلی را برای چه بخشی از شرکت خود استفاده می‌کنید. برای مثال از صندلی‌های مدیریتی نمی‌توانید در بخش کارمندان استفاده کنید. البته شما محدودیتی در این مورد ندارید اما با این کار ظاهر رسمی‌ شرکت از بین می‌رود که جلوه ی زیبایی نخواهد داشت.

شرکت پاوید یکی از قدیمی‌ ترین تولید کننده‌های صندلی اداری بوده که تاکنون مدل‌های بسیاری را به بازار عرضه کرده و با نهاد‌های دولتی و شرکت‌های بزرگ نیز همکارایی‌های زیادی داشته که این موارد نشان دهنده‌ی کیفیت کار این شرکت بوده و شما می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی محصول مورد نظر خود را از پاوید تهیه کنید. برای راضی نگه داشتن مشتریان ویژگی‌هایی برای این صندلی‌های اداری در نظر گرفته شده که در ادامه این مطلب به آنها خواهیم پرداخت تا اطلاعات کامل تری نسبت به این صندلی‌ها پیدا کنید و خرید مطمئن تری را تجربه کنید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

انواع صندلی‌های اداری

برای آشنایی با صندلی اداری اولین موردی که باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید، مدل‌های مختلف صندلی‌های اداری است که در پاوید این محصولات به دسته بندی‌های کلی تقسیم شده‌اند تا خریداران بتوانند به راحتی و در کمترین زمان به محصول مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. به صورت کلی صندلی‌های اداری به مدل‌های زیر تقسیم می‌شوند:

 • صندلی مدیریتی
 • صندلی کارمندی
 • صندلی کنفرانسی

همانطور که مشاهده می‌کنید این سه مدل صندلی از اصلی ترین مدل‌های صندلی اداری هستند که هر کدام از این مدل‌ها به زیردسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. پیش از این کار به توضیح صندلی‌های اشاره شده می‌پردازیم تا اطلاعات کاملی به دست آورید.

صندلی اداری مدیریتی

یکی از اصلی ترین صندلی‌های اداری، صندلی مدیریتی است که مدل‌های بسیاری در این دسته وجود دارد و به همین دلیل شما انتخاب‌های فراوانی پیش رو خواهی داشت. این مدل صندلی اداری معمولا در اتاق‌های مدیریت استفاده می‌شود و دارای طرح‌های بسیاری می‌باشند و همچنین از مکانیزم‌های دوکاره بهره‌مند هستند که قابلیت تنظیم صندلی را در اختیار شما قرار خواهد داد. صندلی مدیریتی مناسب می‌تواند تأثیر زیادی در محل کار شما داشته باشد و به همین دلیل تهیه صندلی مناسب در این مورد بسیار اهمیت دارد.

صندلی اداری مدیریتی

صندلی‌های مدیریتی می‌توانند تأثیر زیادی در اتاق مدیریت داشته باشد و دکوراسیون شما را به صورت مستقیم تحت تأثیر قرار می‌دهد. پس باید در این موضوع دقت کنید. شرکت پاوید طرح‌های مختلفی را در این نوع صندلی در نظر گرفته است که سلیقه‌های بسیاری را در بر می‌گیرد و شما با کمی‌ جستجو می‌توانید بهترین صندلی مدیریتی را تهیه کنید.

از طرف دیگر نوع جک و مکانیزم‌هایی که در صندلی‌ مدیریتی استفاده شده معمولا کیفیت بالاتری نسبت به صندلی‌های دیگر داشته و از طول عمر بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل از این مدل صندلی‌ اداری، در صورتی که از شرکت معتبری مثل پاوید تهیه کنید، می‌توانید برای استفاده‌های طولانی مدت استفاده کنید و در صورت آسیب دیدگی از گارانتی معتبر آن بهره ببرید.

صندلی اداری مدیریتی راحتی زیادی دارد و به دلیل استفاده از پایه‌های روان شما آزادی حرکت زیادی خواهی داشت و می‌توانید به قسمت‌های مختلف میز خود دسترسی داشته باشید. همانطور که می‌دانید مدیر‌های شرکت‌های مختلف اغلب وقت خود را پشت میز مشغول فعالیت هستند و به همین دلیل در صورت استفاده نکردن از صندلی مناسب آسیب‌های مختلفی ممکن است به بدن آنها وارد شود.

اگر جزو این مدیران هستید پس با صرف هزینه معقول در این موضوع می‌توانید از هزینه‌های بسیاری که در آینده ممکن است گریبان گیر شما شود جلوگیری کنید. چراکه صندلی نامناسب می‌تواند آسیب‌های جدی به ستون فقرات و مهره‌های گردن وارد کنند که بعضا این آسیب‌ها دائمی‌ هستند پس در این مورد دقت زیادی کنید.

خرید صندلی اداری مدیریتی

برای خرید صندلی اداری مدیریتی بهتر است که نکاتی را در نظر بگیرید که این خرید را برای شما مطمئن تر کند. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید قابلیت‌هایی است که صندلی با خود دارد. شرکت پاوید نمونه‌های بسیاری از این صندلی‌ها را تولید و به بازار عرضه کرده که در بین آنها صندلی مدیریتی ۴۰۰۴ آلگرو قرار دارد که یکی از بهترین صندلی‌ها در نوع خود بوده که به شما اجازه می‌دهد تا راحتی را به اتاق مدیریت خود وارد کنید.

این محصول دارای قابلیت تنظیم زاویه پشتی است که به کمک آن می‌توانید شیب صندلی را تا حد دلخواه تنظیم کنید تا به راحت ترین حالت ممکن از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید ارتفاع آن را بر اساس قد خود تنظیم کنید و به همین دلیل اگر جزو افراد قد بلند هستید مشکلی در این باره نخواهی داشت.

صندلی مدیریت 4004 آلگرو

خرید و قیمت صندلی مدیریتی 4004 آلگرو

صندلی اداری مدیریتی آلگرو همچنین از ظاهر بسیار جذاب و رسمی‌ای بهره می‌برد که حس خوبی و استایل شیکی را به دفتر شما خواهد بخشید و می‌توانید برای استفاده‌های طولانی مدت از آن بهره ببرید. به دلیل استفاده از چرم پارس در ساخت این محصول بدنه ی آن کاملا ضد تعریق بوده و مشکلی در این مورد نخواهی داشت.

 

صندلی اداری کارمندی

نمونه ای دیگر از این مدل صندلی‌ها، صندلی کارمندی است که کارکرد‌های مشخصی دارد. این محصول مانند صندلی مدیریتی در شرکت‌ها استفاده‌های بسیار دارد و معمولا برای کارمندان کاربرد دارد. کارمندان و افراد دورکار معمولا تایم زیادی از روز را پشت سیستم و یا میز خود مشغول کار هستند که در صورت استفاده از صندلی‌های ناکارآمد بازدهی آنها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. پس این موضوع اهمیت این صندلی را مشخص می‌کند در صورتی که به سلامت کارمندان و راندمان کاری آنها اهمیت می‌دهید پس در تهیه بهترین مدل صندلی کم کاری نکنید.

صندلی اداری کارمندی

شرکت پاوید به عنوان تولید کننده پیشرو در این صنعت توانسته بهترین صندلی‌های کارمندی اداری را به بازار عرضه کرده و در این بین توانسته تعدادی از محبوب ترین و پرفروش ترین‌های بازار را به خود اختصاص دهد.  صندلی کارمندی ساخت شرکت پاوید از کیفیت بالایی بهره می‌برد و طرح‌های متنوع آن به شما اجازه می‌دهد تا با توجه به محل کار خود و محیط شرکت بهترین نوع صندلی‌های کارمندی را تهیه کنید.

این محصول معمولا امکانات کمتری نسبت به صندلی مدیریتی داشته و ظاهر رسمی‌ تر و ساده تری دارند و به همین دلیل در ساخت آنها نیز کیفیت پایین ترین در نظر گرفته می‌شود که این مورد در شرکت پاوید کاملا نقض شده است.

صندلی اداری کارمندی پاوید نیز مانند صندلی‌های مدیریتی در مدل‌های مختلفی تولید شده‌اند و کیفیت بسیار بالایی دارند و تنها در ظاهر تفاوت‌هایی دارند. این صندلی‌ها بسته به نوع مدل، دارای مکانیزم دوکاره یا تک کاره بوده‌اند که همان امکانات صندلی‌های مدیریتی را در اختیار کارکنان خواهد گذاشت و به همین دلیل می‌توانید برای کارمندان خود راحتی را فراهم کنید تا میزان بهره وری آنها را افزایش دهید. یکی از موارد بسیار جالبی که صندلی‌های کارمندی پاوید دارند تنوع رنگ آنهاست که هر مدلی رنگ بندی‌های جذابی دارد و می‌توانید بر اساس سلیقه خود بهترین مدل را تهیه کنید.

خرید صندلی اداری کارمندی

با کمی‌ جستجو در بازار صندلی اداری متوجه تنوع بالای این محصولات خواهی شد و به همین دلیل تهیه و خرید صندلی‌های اداری برای افرادی که اطلاعاتی در این خصوص ندارند می‌تواند دردسرساز باشد و هزینه‌های بسیاری را برای آنها در پی داشته باشد. یکی از دلایلی که خرید از پاوید را برای شما مطمئن می‌کند تنوع بالای محصولات در کنار گارانتی و امکان خرید حضوری است که دست شما را در انتخاب این محصول باز می‌کند.

قبل از خرید صندلی کارمندی بهتر است قابلیت‌هایی که در نظر دارید را مشخص کنید و هزینه ی مورد نظر خود را مشخص کنید. در دسته بندی مربوط به این صندلی، شما مدل‌های متنوعی را مشاهده خواهی کرد که ممکن است با معیارهای شما هماهنگ باشد.

یکی از محصولاتی که در این دسته بندی وجود دارد، صندلی کارمندی کد K 712 است که دارای تمام قابلیت‌های مورد نیاز شما در این خصوص بوده و می‌تواند استفاده‌های زیادی برای کارمندان و افراد دور کار داشته باشد. این صندلی اداری دارای بدنه ای نرم و راحت بوده و طراحی S شکل بدنه می‌تواند کمر شما را در بهترین حالت قرار داده و به همین دلیل گودی کمر شما را پر می‌کند و از خستگی و آسیب دیدن مهره‌های کمر جلوگیری می‌کند.

این صندلی مانند صندلی‌های مدیریتی از مکانیزم دوکاره بهره می‌برد که به کمک آن می‌توانید شیب صندلی را تغییر دهید. همچنین این محصول دارای بدنه ای ساخته شده از بهترین متریال بوده و به همین دلیل مقاومت بالایی دارد و می‌تواند برای افراد سنگین وزن نیز استفاده‌های زیادی داشته باشد.

صندلی کارمندی K 712 مشکی

مشاهده قیمت و خرید صندلی کارمندی 712

صندلی اداری کنفرانسی

بدون شک یکی از مهم ترین بخش‌های هر شرکتی، اتاق کنفرانس آن است که گفتگو‌های مهم در داخل این اتاق‌ها اتفاق می‌افتند. یکی از اصلی ترین وسایلی که هنگام گفتگو مورد استفاده قرار می‌گیرد، صندلی‌ها هستند. در این اتاق‌ها معمولا صندلی کنفرانسی استفاده می‌شود و اگر در تهیه این محصول دقت نکنید ممکن از نتیجه خوبی از کنفرانس‌ها نداشته باشید. این موضوع اهمیت صندلی اداری کنفرانسی را نشان می‌دهد و به همین دلیل باید موارد زیادی را در خرید این صندلی‌های در نظر داشته باشید.

صندلی اداری کنفرانسی

این مدل صندلی دارای قابلیت‌هایی است که استفاده از آن را راحت تر کند. صندلی اداری کنفرانسی نمونه ای دیگر از صندلی‌هایی است که توسط شرکت پاوید تولید می‌شود و مدل‌های بسیاری از این صندلی‌ها در فروشگاه موجود بوده و دسترسی راحتی به آنها خواهی داشت. این محصول معمولا به صورت پایه ثابت ساخته می‌شوند تا هنگام گفتگوها دچار تکان‌ها و حرکت‌های ناخواسته نشوید.

این صندلی‌ها ممکن است برای ساعت‌ها استفاده شوند پس باید از نظر راحتی نیز بررسی شده تا در طول مدت زمان استفاده افراد دچار خستگی نشوند. این مورد به طراحی صندلی و همچنین متریال استفاده شده در آن بستگی دارد و در صورت طراحی اصولی و درست می‌توانند از خستگی و حتی آسیب رسیدن به ستون فقرات و همچنین مهره‌های گردن جلوگیری کند.

خرید صندلی اداری کنفرانسی

در خرید صندلی اداری کنفرانسی بهتر است دقت زیادی کنید. زیرا در صورت مناسب نبودن محصول تهیه شده هنگام گفتگو‌های کاری متوجه خستگی و کلافگی مهمان‌های خود خواهی شد که این مورد می‌تواند حتی در کیفیت و نتیجه گفتگو نیز تأثیر منفی داشته باشد. خرید این مدل صندلی اداری می‌تواند کمک زیادی به شما در این موضوع کند و با فراهم کردن راحتی افراد صحبت کردن را بسیار مفید خواهد کرد.

برای خرید صندلی کنفرانسی پیشنهاد ما به شما شرکت پاوید است که این شرکت در تولید صندلی‌های اداری سابقه ای طولانی دارد و کیفیت بالایی را در ساخت محصولات خود در نظر می‌گیرد تا خریداران رضایت کافی داشته باشند. برای خرید صندلی اداری کنفرانسی می‌توانید از دسته بندی مربوطه محصولات را مشاهده و به سبد خرید خود اضافه کنید تا پس از مدت یک یا دو روز محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین امکان خرید حضوری از شرکت پاوید وجود دارد و برای این کار می‌توانید از آدرس‌های موجود در سایت استفاده کنید. در صورت تمایل نیز می‌توانید به صورت تلفنی با همکاران ما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره رایگان برای خرید بهترین صندلی کنفرانسی بهره ببرید.

صندلی کنفرانسی کد C 3000 آبی راست

خرید و قیمت صندلی کنفرانسی C-3000

انواع صندلی اداری بر اساس متریال

با توجه به قسمت‌های قبلی متوجه دسته بندی‌های صندلی اداری شدید که در واقع صندلی‌های اداری به مجموعه ای از صندلی‌های مدیریتی و کارمندی و کنفرانس گفته می‌شود که در بخش‌های مختلف یک شرکت استفاده می‌شوند. حال با آگاهی از این موضوع باید بدانید که این محصولات بر اساس جنس بدنه خود نیز به دسته بندی‌های دیگری تقسیم می‌شود که این دسته بندی‌ها عبارتند از:

 • صندلی‌های چرمی‌ اداری
 • صندلی‌های پارچه‌ای اداری
 • صندلی فلزی اداری
 • صندلی پشت توری اداری

صندلی چرمی‌ اداری

صندلی‌های چرمی‌ اداری معمولا بین دیگر مدل‌ها از قیمت بالاتری برخوردار بوده و به همین و به همین دلیل باید فضای استفاده و اهمیت این موضوع را بسنجید. این مدل از صندلی اداری چرم در صورتی که از مجموعه معتبری خرید خود را انجام دهید، می‌تواند طول عمر بالایی داشته باشد. شرکت پاوید یکی از معدود تولید کننده‌هایی است که این مدل محصولات را به بازار عرضه می‌کند و از چرم پارس در ساخت آنها استفاده کرده است.

به همین خاطر بر خلاف سایر مدل‌های تولید شده موجود در بازار، با استفاده از این صندلی اداری‌های پاوید دچار تعریق نخواهی شد و می‌توانید برای طولانی مدت نیز از صندلی‌ها استفاده کنید.بسیاری از شرکت‌ها از چرم معمولی در ساخت این محصولات استفاده می‌کنند و به همین دلیل صندلی‌ها پس از مدت کوتاهی دچار افت کیفیت خواهد شد و همچنین تعریق بدن را در پس از مدتی استفاده در پی خواهد داشت.

پس به این موضوع دقت کنید تا هزینه‌ای اضافی برای شما در پی نداشته باشد. چرم پارس استفاده شده در صندلی اداری ساخته شده توسط پاوید از نوع PU دار بوده و دارای 3 سال گارانتی می‌باشد که خیال شما را از هر گونه مشکلی راحت خواهد کرد.

صندلی اداری پارچه‌ای

یکی دیگر از مواردی که وجود دارد صندلی اداری پارچه‌ای می‌باشد که قیمت کمتری از صندلی چرمی‌ داشته و در بسیار از موارد قابل شست و شو می‌باشند. همچنین نسبت به صندلی چرمی‌ تعرق بسیار کمتری دارد. در صورت مراقبت و استفاده ی صحیح از این مدل صندلی‌ها، تا سالها می‌توانید آنهارا به کار بگیرید و در بدترین حالت دچار پارگی می‌شوند و بهتر است این موضوع را در نظر داشته باشید.

صندلی اداری فلزی

یکی دیگر از صندلی‌های اداری، صندلی اداری فلزی است که در شرکت‌های مختلف وجود دارد و معمولا در قسمت‌های انتظار به چشم می‌خورد و برای استفاده‌ی ارباب رجوع استفاده می‌شود. این صندلی‌ها راحتی صندلی‌های مدیریتی و کارمندی را ندارند و بیشتر برای مکان‌هایی که قرار است که مشتریان برای مدت کوتاهی منتظر باشند کارایی دارد. این محصول همانطور که از نام آن پیداست از جنس فلزی ساخته شده و به همین دلیل مقاومت بالایی در مقابل فشار و ضربه دارد و نسبت به صندلی‌های دیگر طول عمر بالاتری دارد و بیشتر در مکان‌های عمومی‌ استفاده دارد.

صندلی اداری توری

این مدل صندلی یکی از محبوب ترین مدل‌های پاوید بوده که خریداران بسیاری داشته است. صندلی اداری توری در واقع دارای پشتی توری بوده و به همین دلیل گردش هوا به خوبی صورت می‌گیرد و می‌تواند برای استفاده‌های طولانی مدت کارایی داشته باشد. در اغلب صندلی‌ها مدیریتی و کارمندی تولید شده توسط شرکت پاوید از این طرح استفاده شده که هم کارکنان و هم مدیران بتوانند از این ویژگی استفاده کنند و در طول فعالیت که هنگام کار کردن دارند دچار گرفتی و تعریق نشوند.

صندلی پشت توری

در خرید صندلی اداری به چه نکاتی باید توجه داشت؟

با مطالعه بخش‌های قبلی حتما متوجه شده اید که صندلی اداری دارای مدل‌های بسیاری است که بر اساس پارامتر‌های مختلفی دسته بندی می‌شوند. در ابتدا باید به محلی که قصد استفاده از صندلی را دارید دقت کنید. این محل می‌تواند اتاق مدیریت، اتاق کارمندان، اتاق کنفرانس و همچنین اتاق انتظار را شامل شوند. پس از مشخص شدن این موضوع شما باید به سلیقه و دکوراسیون و صد البته قیمت صندلی‌ها دقت کنید تا بتوانید بهترین مدل صندلی‌های اداری را برای شرکت و دفتر خود تهیه کنید.
با پیدا کردن دسته بندی مناسب با نیاز شما، حال باید به نکاتی که در خرید صندلی اداری وجود دارد دقت کنید که این نکات شامل موارد زیر است:

 • طراحی و ساختار صندلی
 • جنس و کیفیت ساخت
 • قابلیت تنظیم پشتی و ارتفاع
 • راحتی و نرمی‌ بدنه
 • دوام و طول عمر

 

جمع بندی انواع صندلی اداری

در این مقاله سعی شد تا اطلاعات کافی درباره انواع صندلی اداری در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید خرید مطمئن‌تری را تجربه کنید. صندلی‌های اداری همانطور که گفته شد به تقسیم بندی‌های مختلفی تقسیم شده است و از این موارد می‌توان به صندلی مدیریتی و کارمندی اشاره کرد که کارکرد‌های مشخصی دارند.

از طرف دیگر این صندلی با متریال‌های مختلفی ساخته می‌شوند و به همین دلیل تنوع زیادی دارند و از نظر کیفیت ممکن است تفاوت زیادی با یکدیگر داشته باشند.  مبلمان اداری پاوید به عنوان یکی از بهترین تولید کننده‌های صندلی‌های اداری تاکنون توانسته باکیفیت ترین مدل‌ها را به بازار عرضه کند که برای تضمین این کیفیت 3 سال گارانتی در نظر گرفته و با این کار رضایت خریداران را در این سالها با خود به همراه داشته است.

بازگشت به لیست

2 نظر در “90 مدل صندلی اداری با قیمت ویژه

 1. حجت یارجانلو گفت:

  سلام وقت بخیر.
  من قبلا از سایت شما خرید داشتم.کیفیت محصولاتتون خیلی عالیه.اگه تعداد بالا بخوایم تخفیف می دید یا همین قیمتای سایت حساب میشه؟

  1. امید قنبری - مدیر سایت گفت:

   سلام آقای یارجانلو عزیز
   بله تعداد که خرید داشته باشین کد تخفیف خواهید داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *