معرفی

صندلی کنفرانسی ارزان + معرفی و خرید

صندلی کنفرانسی ارزان

حتما برای شما هم پیش آمده که وارد یک شرکت و یا اداره‌ای شوید که در آنها محلی به عننوان اتاق جلسات در نظر گرفته شده است. اگر جزو صاحبان کسب و کار باشید حتما از این موضوع اطلاع دارید که این دفتر چقدر اهمیت دارد و برای شروع کار خود حتما به فکر تهیه صندلی افتاده اید. صندلی کنفرانسی ارزان یکی از دغدغه‌های ابتدایی هر شخصی است که می‌خواهد به تازگی یک شرکت را راه اندازی کند چراکه این کار نیاز به مدیریت هزینه‌ها و سرمایه داشته و یکی از راه‌ها برای انجام این کار صرف هزینه مناسب برای خرید صندلی است.

صندلی کنفرانسی ارزان یکی از بهترین گزینه‌ها برای کاهش هزینه راه اندازی شرکت می‌باشد که انتخاب آنها نیازمند دانستن اطلاعاتی است که می‌تواند کمک زیادی به شما کند. در این مقاله سعی داریم با اشاره به ویژگی‌هایی که یک صندلی کنفرانسی می‌تواند داشته باشد، شما را از این موضوع آگاه کنیم تا بتوانید تصمیم دقیق تری در خرید‌های خود داشته باشید. با ما همراه باشید.

صندلی کنفرانسی ارزان چیست؟

صندلی کنفرانسی یکی از نمونه‌های صندلی است که دارای ویژگی‌های مناسبی برای استفاده در اتاق کنفرانس و جلسات می‌باشد. همانطور که می‌دانید این محصول از مهمترین وسیله‌هایی است که می‌تواند در اتاق کنفرانس استفاده شود و به واسطه آن می‌توانید فضای کاری مناسبی را ایجاد کنید. اتاق جلسات در هر شرکت و اداره‌ای از اهمیت زیادی برخوردار بوده و تصمیمات مهمی‌ در این اتاق گرفته می‌شود. این اتاق پذیرای مهمانان و همکاران شما خواهد بود و به همین شما با ایجاد کردن فضایی راحت برای آنها می‌توانید کار خود را تأثیر گذارتر پیش ببرید.

صندلی کنفرانسی ارزان همانطور که از نام آن پیداست دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر نمونه‌ها داشته و به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در شرکت‌های نوپا و یا کسب و کارهایی که به تازگی شروع به فعالیت کردند می‌باشد. این صندلی‌ها به دلیل ارزان بودن بسیاری از قابلیت‌های صندلی‌های گرانتر را ندارند و بهتر است در خرید آنها دقت کنید که بتوانند نیاز شما را به خوبی برطرف کنند. در بخش‌های بعدی به ویژگی‌هایی که صندلی کنفرانسی باید داشته باشد خواهیم پرداخت.

صندلی کنفرانسی C3041

مشاهده مشخصات و قیمت صندلی کنفرانسی C-3041

ویژگی‌های صندلی کنفرانسی ارزان

اگر به فکر تهیه صندلی کنفرانسی ارزان هستید، پس باید نکات مهمی‌ را در نظر بگیرید. به صورت کلی صندلی کنفرانسی باید بتواند راحتی را برای مهمانان و همکاران شما فراهم کند. افرادی که جزو مدیران شرکت‌ها هستند حتما با اهمیت این موضوع آشنا هستند. زیرا با توجه به اینکه در اتاق کنفرانس صحبت‌های مهمی‌ انجام می‌شود پس لازم است که شما شرایط و محیط راحتی را برای آنها فراهم کنید. راحتی جسمی‌ و فکری این افراد می‌تواند تأثیر مستقیمی‌ در روند و نتیجه گفتگو‌ها داشته باشد.

با توجه به اینکه اغلب این افراد در اتاق کنفرانس تمام تایم را روی صندلی‌ها می‌نشینند، در صورت تهیه صندلی نامناسب می‌تواند باعث کلافگی و خستگی در آنها شده و به همین دلیل می‌تواند به بهترین شکل روند گفتگو‌ها را تعیین کند. صندلی کنفرانسی ارزان در عین اینکه می‌تواند باعث آرامش افراد و محیط شود، تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه جویی کرد اما تهیه آنها می‌تواند چالش برانگیز باشد. به صورت کلی صندلی کنفرانس باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • بدنه صندلی نباید زیاد سفت و خشک باشد.
 • صندلی باید به صورت ارگونومیک طراحی شده باشد.
 • تا حد ممکن باید ضد تعریق باشد.
 • ابعاد و اندازه صندلی کنفرانسی ارزان باید متناسب با محل استفاده و میز کنفرانسی باشد.
 • دسته‌های صندلی باید پشتیبانی مناسبی برای دست‌ها فراهم کند.

این موارد گفته شده ویژگی‌هایی است که صندلی کنفرانسی باید داشته باشد و در صورت تهیه صندلی ارزان بهتر است این پارامتر‌ها را در نظر داشته باشید تا بتوانید از حداکثر قابلیت‌های آن بهره مند شوید.

معرفی مدل های مختلف صندلی کنفرانسی

صندلی کنفرانسی ارزان دارای مدل‌های متنوعی است که هر کسی می‌تواند بنابر سلیقه خود بهترین مدل را تهیه کند. به دلیل تنوع بالای این صندلی‌ها می‌توانید انتخاب‌های مختلفی داشته باشید و بسته به نیاز خود محصولی تهیه کنید که بیشترین کارایی را در تمامی‌ زمینه‌ها برای شما داشته باشد. به صورت کلی صندلی کنفرانسی شامل مدل‌های زیر می‌باشد:

 • صندلی کنفرانسی چرخ دار
 • صندلی کنفرانسی با قابلیت تنظیم زاویه و ارتفاع
 • صندلی‌های دسته دار
 • صندلی کنفرانسی بدون دسته

همانطور که مشاهده می‌کنید این صندلی‌ها از نوع ساختار به این 4 دسته تقسیم می‌شوند و هر کدام از این دسته‌ها دارای زیردسته و مدل‌های مختلفی با طرح‌های مختلف می‌باشند. در تهیه این صندلی‌ها باید دقت کنید که چه ویژگی‌هایی را مد نظر دارید و محیطی که قصد استفاده از صندلی کنفرانسی ارزان را دارید چه تزئین و دکوراسیونی دارد. زیرا این صندلی‌ها هر کدام برای محیط مشخصی ساخته شده‌اند و پیش از خرید حتما به نکاتی مثل دکور و معماری محل کار خود و همچنین افرادی که قصد مراجعه به شما را دارند توجه کنید.

طراحی صندلی کنفرانسی ارزان باید چگونه باشد؟

یکی از مهمترین اصولی که در صندلی کنفرانسی وجود دارد ظاهر آنهاست. این محصولات به دلیل اینکه ظاهر رسمی‌ ای دارند می‌تواند حالت جدی بودن را به فضای اطراف خود منتقل کنند. صندلی کنفرانسی ارزان توسط تولید کننده‌های مختلفی ممکن است ساخته شود که این تولید کننده‌ها برای کاهش هزینه‌های خود از بسیاری اصول مهم می‌گذرند. یکی از این اصول‌ها طراحی ارگونومیک است که در این مدل صندلی‌ها به راحتی از کنار آن می‌گذرند. همیشه در نظر داشته باشید که هزینه کردن برای صندلی‌های کنفرانسی در واقع یک سرمایه گذاری است.

این موضوع به این معنی است که در صورتی که از صندلی‌های نامناسب استفاده کنید، ممکن است دچار آسیب‌های جسمی‌ شوید و یا جلسات خود را با کلافگی و خستگی پیش ببرید که مطمئنا گزینه‌های جالبی نیستند. با این کار شما هم به کسب و کار خود آسیب زد و هم ممکن است خرج‌های بیمارستانی بسیاری برای خود به وجود آورید. این موارد در صورت تهیه صندلی‌ای که دارای ارگونومی‌ و رعایت اصول طراحی باشند به راحتی قابل پیشگیری است. به خاطر این موضوع است که می‌توان گفت در تهیه این صندلی‌ها تا حد ممکن از صندلی‌هایی استفاده کنید که راحتی شما را تضمین کند و در هیچ مرحله ای کیفیت را فدای کمیت نکنید.

نکات مهم پیش از خرید صندلی کنفرانسی ارزان

افراد شرکت کننده در کنفرانس معمولا تایم زیادی را روی صندلی‌ها می‌نشینند و به همین دلیل ممکن است دچار خستگی و یا تعریق شوند که این موضوع می‌تواند نتیجه مطلوبی از خروجی کنفرانس برای شما به دنبال نداشته باشد. برای اینکه کارکنان شما در اتاق کنفرانس احساس راحتی کنند شما باید صندلی‌ای تهیه کنید که ضمن اینکه فضای اتاق را زیبا می‌کند بتواند راحتی افراد را تضمین کردن و تمرکز این افراد را بهبود ببخشند. به نکات زیر توجه داشته باشید.

 1. صندلی کنفرانسی نباید زیادی سفت و زیادی نرم بوده و باید تعادل مناسبی در این موضوع داشته باشد.
 2. کفی نشیمنگاه باید تا حد مناسبی نرم باشد تا از گرفتگی عضلات جلوگیری کند.
 3. چرم استفاده شده برای ساخت صندلی باید به گونه‌ای باشد که در اثر گذر زمان کیفیت خود را از دست ندهد.
 4. دسته‌های صندلی کنفرانسی ارزان باید به گونه‌ای باشد که آرنج و ساعد به راحتی روی آنها قرار بگیرند.
 5. صندلی‌های کنفرانسی باید با اتاق کنفرانس از نظر رنگ و طراحی هماهنگی داشته باشد زیرا در تمرکز افراد تأثیر زیادی دارد.
 6. وزن و ابعاد صندلی بسیار مهم بوده که در هنگام جابجایی‌ها و استفاده بسیار تأثیر گذار خواهد بود.
 7. بهترین زاویه برای نشستن روی صندلی 110 درجه است چراکه کمترین میزان فشار روی ستون فقرات خواهد بود.
 8. پایه‌های صندلی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید ثابت باشند تا از تکان خوردن ناخواسسته جلوگیری شود.

راحتی و آرامش در صندلی کنفرانسی ارزان

همانطور که متوجه شدید، صندلی کنفرانس ارزان می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش دهد اما این موضوع نباید به قیمت از دست رفتن آرامش تمام شود. اصلی ترین مورد در صندلی‌های اداری این است که هنگامی‌که روی آنها می‌نشینیم تا حد ممکن از آسیب به ستون فقرات و مهره‌های گردن خود جلوگیری کنیم. این دو ویژگی به قدری مهم بوده که فرقی ندارد صندلی گران قیمت تهیه می‌کنید یا ارزان. در هر صورت صندلی بدون توجه به قیمتی که دارد باید این پارامتر‌ها را برای شما فراهم کند.

معرفی چند نمونه صندلی کنفرانسی ارزان

صندلی کنفرانسی کد C961

این محصول جزو مناسب ترین مدل‌ها در بین صندلی کنفرانسی ارزان می‌باشد که دارای تمام ویژگی‌هایی است که می‌تواند برای شما مورد نیاز باشد. این صندلی دارای طراحی رسمی‌ و اداری می‌باشد و به همین دلیل می‌توان به گزینه مناسبی برای اتاق کنفرانس باشد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به کیفیت ساخت آن اشاره کرد که شرکت مبلمان اداری پاوید در ساخت آن از بهترین متریال استفاده کرده و به همین دلیل می‌توانید از طول عمر آن اطمینان داشته باشید.

صندلی کنفرانسی C961 دارای رویه چرم می‌باشد که از نوع چرم پارس PU دار بوده و به همین دلیل کارکنان و همکاران شما هنگام نشستن روی آن دچار تعریق نخواهند شد. از مزایای دیگر استفاده از این نوع چرم می‌توان به مقاومت بالای آن اشاره کرد که در اثر گذر زمان دچار پوسته پوسته شدن نخواهد شد. طراحی این محصول نیز به عنوان صندلی کنفرانسی ارزان بسیار زیبا کار شده و بدنه ای دو رنگ دارد و از طرفی دیگر به گونه ای ساخته شده که می‌تواند حس خوبی را به اتاق کنفرانس و جلسات شما منتقل کند و تمرکز افراد را در طول جلسه حفظ کند.

صندلی کنفرانسی کد C 961 راست

مشاهده مشخصات و خرید صندلی کنفرانسی کد C_961

صندلی کنفرانسی کد C-3041

این محصول نمونه ای دیگر از سری صندلی کنفرانسی ارزان است که مشابه آن را در اداره‌ها و سازمان‌های بسیاری دیده‌اید. علت استقبال زیادی از این محصول این است که با داشتن تمام قابلیت‌های لازم از قیمت بسیار پایینی برخوردار بوده و می‌توان به خوبی در هر فضایی استفاده شود. این صندلی ظاهر شیک و رسمی‌ داشته و به همین دلیل می‌تواند در محیط و دکوراسیون اتاق جلسات شما تأثیر زیادی داشته باشد. از طرفی ارگونومی‌ مخصوص این صندلی کنفرانسی باعث شده تا هنگام نشستن روی آن بدن دچار خستگی نشود و فشار زیادی به ستون فقرات وارد نخواهد شد.

این قابلیت باعث شده تا هنگام بحث و گفتگو کارکنان دچار خستگی نخواهد شد و سلامتی آنها به خطر نخواهد افتاد. این محصول همچنین دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و در بدنه آن از کلاف چوبی 9 لایه استفاده شده و به همین دلیل می‌تواند برای وزن‌های بالا نیز گزینه ای مناسب باشد. قیمت مناسب این صندلی به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تعدادی از این محصول برای اتاق جلسه خود استفاده کنید و با ست کردن آنها جلوه خاصی به محل کار خود ببخشید.

جمع بندی

صندلی کنفرانسی جزو وسایلی است که استفاده‌های بسیار مهمی‌ در سازمان‌ها داشته و حتی می‌تواند تأثیر زیادی در خروجی اتاق جلسات داشته باشد. در اتاق کنفرانس افراد زیادی معمولا حضور دارند که ممکن است مدت طولانی روی صندلی‌ها بنشینند. در صورتی که از صندلی‌های مناسب استفاده نکنید، باعث ایجاد خستگی و کلافگی در آنها خواهد شد و به احتمال زیادی تمرکز خود را از دست خواهند داد.

برای خرید بهترین مدل‌های صندلی کنفرانس برای اتاق جلسات خود می‌توانید از سایت مبلمان اداری پاوید محصولات را مشاهده کنید و به سادگی آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن صندلی مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد. همچنین لازم به ذکر است که امکان خرید حضوری از پاوید وجود داشته و برای این کار می‌توانید از آدرس‌های موجود در سایت بهره ببرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *