معرفی

خرید صندلی گیمینگ دخترانه با قیمت ویژه

صندلی گیمینگ دخترانه

صندلی گیمینگ دخترانه مدلی از این سری صندلی هاست که طرفدارن زیادی در بین گیمرها دارد. اصولا با شنیدن نام گیمر، یاد پسر های جوان و نوجوان می‌افتیم که اکثر این جامعه را تشکیل می‌دهند. اما بخش مهمی‌ از جامعه گیمر ها را دختران تشکیل می‌دهند که شرکت های بزرگ وسایل گیمینگ مخصوصا صندلی گیمینگ، با توجه به این موضوع محصولاتی تولید کرده‌اند که مخصوص استفاده دخترها بوده و امروزه بسیاری از گیمرهای دختر نیز می‌توانند محصولاتی باب سلیقه خود تهیه کنند.

مبلمان اداری پاوید یکی از تولید کننده های صندلی گیمینگ بوده که با داشتن سالها سابقه در این خصوص توانسته تمام قشر های جامعه را از خود راضی نگه دارد. این شرکت تاکنون مدل های زیادی از این صندلی ها را به بازار عرضه کرده و در این بین توجه زیادی به سلیقه دختران کرده و صندلی هایی مخصوص آنها طراحی کرده که با این کار محبوبیت زیادی در بین گیمر ها پیدا کرده است. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی صندلی های گیمینگ دخترانه بپردازیم تا ببینید که این مدل صندلی ها چه ویژگی هایی دارند. پس با ما همراه باشید.

صندلی گیمینگ دخترانه چیست؟

صندلی گیمینگ اصولا جنسیت مشخصی ندارد. تقریبا هر فردی می‌تواند از آنها برای فعالیت های مختلف استفاده کنند. به دو دلیل به این مدل صندلی ها گیمینگ گفته می‌شود:

  1. نزدیکی بودن به حال و هوای بازی های ویدیویی
  2. داشتن قابلیت های مخصوص برای راحتی، تمرکز و تسلط هنگام بازی کردن

درباره مورد اول باید گفت که کسانی که عاشق بازی های ویدیویی هستند، معمولا در این بازی ها رنگ های مختلف و طرح های خلاقانه ای به چشم می‌خورد که حس مدرن و تکنولوژیک بودن را الغا می‌کند و به همین دلیل داشتن یک وسیله فیزیکی می‌توان و حس و حال جذابی را برای گیمر ها به وجود آورد.

در صندلی گیمینگ دخترانه نیز این موضوع وجود دارد اما بیشتر دخترها سلیقه ظریف تری در این مورد داشته و ترجیح می‌دهند با سلیقه های شخصی و روحیات خود مدل های خاصی از این وسایل را استفاده کنند. به همین خاطر در صندلی های گیمینگ مخصوص دختران همواره سعی می‌شود از رنگ ها و طرح هایی که مورد توجه دختران بوده استفاده شود.

صندلی گیمینگ دخترانه چه ویژگی هایی دارد؟

صندلی گیمینگ دخترانه با توجه به مطالب گفته شده، هر کسی را یاد صندلی گیمینگ صورتی می‌اندازد. به دلیل اینکه اکثر دخترها علاقه زیادی به رنگ صورتی دارند، پس این تفکر بی دلیل نبوده و شرکت های مختلف با توجه به این موضوع همواره در تولید محصولات گیمینگ دخترانه از رنگ صورتی استفاده هایی کرده‌اند. این کار در صندلی گیمینگ نیز صورت گرفته و صندلی های گیمینگی که به صورت اختصاصی برای دختران ساخته شده معمولا اثراتی از رنگ صورتی به چشم می‌خورد.

جدا از این موضوع استفاده از شخصیت های کارتونی و مورد علاقه دخترها، یکی از ویژگی های جذاب برای آنها است که بسیار از تولید کننده های لوازم گیمینگ به آن توجه زیادی دارند. استفاده از چنین ویژگی هایی می‌تواند لذت انجام بازی های ویدیویی را توسط این مخاطبین افزایش دهد. به صورت کلی صندلی های گیمینگ دخترانه رنگ های شاد و دخترانه دارند که می‌توانند حس خوبی را به آنها منتقل کنند و در دکوراسیون اتاق نیز تأثیر زیادی خواهد داشت که بدیهی است این موضوع برای دخترها بسیار اهمیت دارد.

قابلیت های صندلی گیمینگ دخترانه

در ساخت صندلی گیمینگ راحتی گیمر ها از اهمیت زیادی برخوردار است. فعالیت هایی که گیمر ها دارند ترکیبی از تسلط، مهارت و تمرکز ذهنی است و به همین دلیل شاید بیشتر از هر کس دیگری استفاده از صندلی ها برای آن مهم می‌باشد. این موضوع باعث شده تا تولید کننده های صندلی گیمینگ به این مورد اهمیت زیادی بدهند و صندلی هایی که تولید می‌کنند معمولا در بین تمام مدل های صندلی راحتی بیشتری دارند. با توجه به این ویژگی ها علاوه بر گیمرها، کارمندان و حتی مدیران بعضی از شرکت ها به استفاده از این مدل ها رو آورده‌اند تا بتوانند از راحتی این محصول نهایت لذت را ببرند.

تا اینجا متوجه استاندارد راحتی صندلی گیمینگ شده‌اید. این موضوع وقتی مهم تر می‌شود که دخترها بخواهند از این صندلی ها استفاده کنند. حتما می‌دانید که بانوان از نظر قدرت بدنی و فیزیکی کمی‌ ضعیف تر از مردان هستند. این موضوع در مورد فشار هایی که هنگام نشستن روی صندلی به بدن وارد می‌شود نیز صدق می‌کند و ممکن است مدت زمان کمتری طول بکشد تا بدن آنها متوجه این فشارها شود. برای رفع این مشکل در صندلی گیمینگ دخترانه معمولا بدنه های نرم تری استفاده می‌شود تا آنها نیز بتوانند در طولانی مدت از صندلی استفاده کنند و از تجربه های بازی ویدیویی لذت ببرند.

راحتی صندلی گیمینگ دخترانه

مانند بسیاری دیگر از صندلی گیمینگ ها، در این محصولات نیز متریال درجه یکی استفاده می‌شود که علاوه بر افزایش طول عمر حس خوبی را با خود به همراه خواهند داشت. عوامل زیادی در راحتی صندلی گیمینگ دخترانه وجود دارد که علاوه بر متریال، قابلیت های تنظیم و کیفیت ساخت نیز تأثیر دارد. در مورد متریال باید گفت که شرکت مبلمان اداری پاوید در ساخت صندلی های گیمینگ دخترانه بهترین متریال را استفاده کرده است.

استفاده از کلاف 9 لایه چوبی در ساخت این صندلی ها باعث شده تا ساختار آن مقاومت بالایی پیدا کند و به همین دلیل محدودیت وزنی ندارند و هر کسی با هر وزنی که دارد می‌تواند روی این صندلی ها بنشیند بدون اینکه نگران آسیب دیدن آن باشند.از طرف دیگر قابلیت های تنظیم در صندلی گیمینگ دخترانه باعث شده تا هر کسی بتواند از این قابلیت ها برای راحتی خود استفاده کند.

همانطور که می‌دانید بدن و‌اندام هر شخص با دیگری متفاوت بوده و به همین دلیل مفهوم راحتی برای هر کسی تعریف جداگانه ای دارد. در شرکت مبلمان اداری پاوید، صندلی های گیمینگ دارای مکانیزم های دوکاره ای می‌باشند که به شما اجازه می‌دهد تا شیب صندلی را تنظیم کنید. این کار باعث شده تا شما کنترل کاملی روی آن داشته باشید و بتوانید با توجه به شرایط لازم آن را تغییر دهید. این ویژگی برای دخترها نیز بسیار کاربردی می‌باشد زیرا امکان افزایش ارتفاع صندلی وجود دارد و دختران نیز می‌توانند با توجه به قد خود و ارتفاع میز بهترین‌اندازه را تنظیم کنند.

کفی و پشتی صندلی گیمینگ دخترانه

یکی دیگر از مواردی که در راحتی صندلی گیمینگ دخترانه وجود دارد، آرگونومی‌ساخت و نحوه ساختن طراحی بدنه است که در مورد این موضوع در بخش های بعدی صحبت خواهیم کرد. در اینجا می‌خواهیم در مورد متریال استفاده شده صحبت کنیم که چه تأثیری در راحتی محصول می‌تواند داشته باشد. صندلی گیمینگ اصولا بدنه بسیار نرمی‌ دارند که این نرمی‌ بدنه به دلیل استفاده از فوم مرغوب به وجود می‌آید. در مبلمان اداری پاوید صندلی های گیمینگ دارای مرغوب ترین فوم های موجود در بازار بوده و به همین دلیل راحتی آنها تضمین شده است.

این فوم ها در قسمت پشتی و نشیمنگاه استفاده می‌شود و باعث می‌شوند تا هنگام نشستن روی صندلی و تکیه دادن به آن حس نرمی‌و راحتی برای شما به وجود بیاید. همچنین بر روی این قسمت ها از چرم پارس استفاده شده که خاصیت های فراوانی دارد. یکی از این خاصیت ها ضد تعریق بودن آن است که شما می‌توانید بدون اینکه نگران تعریق بدن خود باشید از فعالیت های خود پشت کامپیوتر لذت ببرید.

ارگونومی‌صندلی گیمینگ دخترانه

موضوعی که همواره دختران به آن اهمیت زیادی می‌دهند طراحی محصولات است. نه تنها صندلی ها بلکه تمامی‌ لوازم گیمینگ که ساخته می‌شوند، حتما مدلی دخترانه دارد که مخصوص استفاده آنها ساخته شده است و به همین دلیل دختران سیر لوازم اختصاصی خود را دارند. در مورد صندلی گیمینگ نیز این مورد صحت داشته و صندلی گیمینگ دخترانه، تمام راحتی و قابلیت های مدل های معمولی را داشته به علاوه اینکه طراحی و ظاهری مخصوص دختران دارد.

اما نکته ای که در تولید صندلی گیمینگ دخترانه بدون توجه به جنسیت انجام می‌شود، ارگونومی‌ صندلی است. همانطور که می‌دانید ارگونومی‌ بدن انسان تفاوت نداشته و در ستون بندی اصلی بدن تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد. به صورت کلی بدن انسان برای نشستن طراحی نشده و به همین دلیل است که هنگام نشستن پس از مدتی دچار گرفتگی عضله می‌شوید و احساس خستگی خواهی کرد. برای جلوگیری از این مشکل ارگونومی‌ خاصی در صندلی گیمینگ در نظر گرفته شده است که به کمک آن حالت خاصی به بدنه صندلی بخشیده شده.

هنگام تکیه دادن به صندلی متوجه خواهی شد که بدن شما متوجه فشاری نیست. این موضوع به این خاطر است که پشتی مواج صندلی باعث شده تا بدن شما در وضعیت صحیحی قرار بگیرد و فشاری روی ستون فقرات شما وارد نخواهد شد. همچنین لبه های کفی صندلی گیمینگ معمولا به صورت برآمده ساخته شده و با این کار جریان خود در پاهای شما متوقف نشده و دچار خستگی نخواهی شد.

صندلی گیمینگ بنفش

مشاهده خرید و قیمت صندلی گیمینگ دخترانه

نحوه خرید صندلی گیمینگ دخترانه

تهیه و خرید صندلی گیمینگ دخترانه به موارد زیادی بستگی دارد که پس از در نظر گرفتن امکانات و راحتی صندلی، باید سلیقه خود را بسنجید. در بین صندلی های گیمینگ محصولاتی وجود دارد که برای سلیقه دختران ساخته و طراحی شده و عمدتا رنگ های شاد در آنها استفاده شده است. این نوع صندلی ها با توجه به حس و حال و سلیقه دختران و همچنین دکوراسیون و طراحی اتاق به وجود آمده‌اند تا هر شخصی بتواند بر اساس سلیقه و دکور اتاق خود بتواند تصمیم دقیق تری بگیرد.

شرکت مبلمان اداری پاوید با توجه به این موضوع محصولات بسیاری را به بازار عرضه کرده که در این میان به سلیقه دختران اهمیت زیادی داده و صندلی گیمینگ دخترانه را به بازار عرضه کرده است که این دسته از اشخاص بتوانند دسترسی راحتی به این محصولات داشته و بتوانند با هزینه مناسب آنها را تهیه کنند. برای این کار کافی است به دسته بندی صندلی گیمینگ پاوید مراجعه کرد و پس از انتخاب محصول مورد نظر آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن صندلی مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین امکان خرید حضوری از پاوید وجود داشته و شما می‌توانید از آدرس های سایت برای مراجعه حضوری استفاده کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *