معرفی

مزایا و معایب مبلمان اداری چرم

مبلمان اداری چرم

مبلمان اداری چرم از جمله وسایلی است که تهیه آن برای هر اداره و شرکتی مهم بوده و تأثیر بسزایی در محیط کاری و روند کاری کارکنان دارد. حتما برای شما هم پیش آمده که وارد شرکت و اداره‌های مختلفی شده باشید و متوجه حجم زیادی از رفت و آمد مراجعه کنندگان و کارمندان شده باشید. در این محیط‌ها کارهای مختلفی انجام می‌گیرد که اکثرا زمان بر هستند و این موضوع می‌تواند بسیار خسته کننده باشد. این خستگی‌ها ممکن است که باعث کاهش راندمان کاری آنها نیز شود که قطعا برای صاحبان کسب و کار خبر خوش آیندی نخواهد بود.

یکی از کارهایی که برای جلوگیری از اتفاق می‌توان انجام داد این است که فضای کاری را برای کارکنان تزئین کنید و این کار با چیدمان درست مبلمان اداری صورت می‌گیرد. استفاده از مبلمان اداری چرم نه تنها برای بهبود فضای کاری خسته کننده اهمیت دارد، بلکه می‌تواند جلوه خاصی به آن ببخشد. این موضوع همچنین تأثیر زیادی روی جلب توجه مشتریان و باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد. مبلمان اداری چرم با ظاهر جذاب خود می‌تواند به خوبی در مجموعه‌ها و اداره‌های مختلف استفاده شود و حس خوبی برای کارکنان به وجود آورد. در ادامه این مطلب به خوبی با ویژگی‌های این مبلمان اداری آشنا خواهی شد.

مبلمان اداری چرم چیست؟

مبلمان اداری چرم یکی از انواع مبلمان اداری می‌باشد که می‌تواند محل کار شما را بسیار جذاب کند و حس خوبی را به اطراف منتقل کند. این نوع مبلمان اداری دارای ویژگی‌های مختلفی بوده که به واسطه این ویژگی‌ها می‌توان آن را در هر محیط اداری فارغ از نوع و حوزه کاری به کار گرفت. به صورت کلی مبلمان چرم می‌تواند حس و حال رسمی‌ را با خود به همراه داشته باشد این یکی از مهمترین دلایل به کار گیری آن در مجموعه‌های دولتی و خصوصی است.

مبلمان اداری چرم زیبایی بیشتری نسبت به سایر مدل‌های مبلمان دارد و از طرف دیگر دوام و طول عمر بالایی دارد که هرگونه نگرانی نسبت به آسیب دیدگی را از بین می‌برد. مبلمان اداری پاوید از تولید کننده‌هایی است که تاکنون طرح‌های بسیاری از این نوع مبلمان را به بازار عرضه کرده است و به دلیل کیفیت بالایی که ارائه می‌دهد همواره توانسته مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.

مبلمان اداری Mj-4009 نیم رخ راست

مشاهده مشخصات و خرید مبلمان اداری 4009

اهمیت مبلمان اداری چرم

مبلمان اداری از جمله مهمترین وسایل و تجهیزاتی است که در هر مجموعه و محیط اداری‌ای می‌باشد. عدم تهیه مبلمان مناسب با محیط کاری تأثیرات منفی‌ای روی فضای شرکت و از همه مهمتر راندمان کاری کارمندان خواهد داشت و به همین دلیل باید به آن دقت زیادی کنید. مبلمان اداری چرم از نیاز‌های اساسی هر مجموعه است که بدون وجود آنها فضای کاری شما به شدت کسل کننده می‌شود و روال کاری کارکنان نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

همانطور که می‌دانید کارمندان در صورتی که فضای کاری مناسبی نداشته باشند، انگیزه خود را از دست می‌دهند. از طرف دیگر همکاران و مهمانان شما، بر اساس محیط کارتان به شما اعتماد می‌کنند. پس شما برای حفظ پرستیژ کاری خود و همچنین جلب اعتماد مشتریان نیاز به مبلمان اداری چرم دارید که در قسمت‌های بعد به ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

مزایای مبلمان اداری چرم

مبلمان اداری دارای طرح‌ها و سبک‌های مختلفی می‌باشد و در بین آنها مبلمان اداری چرم وجود دارد که طرفداران خاص خود را دارد. این نوع مبلمان مانند سایر مدل‌ها دارای مزایا و معایبی هستند که بهتر است قبل از خرید علاوه بر قیمت آن، ویژگی‌های آن را شناسایی کنید و با اطلاعاتی کامل خرید خود را انجام دهید. در ابتدا به مزایای آن می‌پردازیم که به شرح زیر است:

 1. روکش چرم می‌توان به با مصالح دیگری که عمدتا در ساخت مبلمان داری چرم استفاده می‌شود، به کار گرفته شود. این متریال می‌توان از جنس چوب، فلز و استیل باشد که به کارگیری رنگ و طراحی‌های خلاقه همراه می‌شود و جلوه خاصی به وجود می‌آورد.
 2. این نوع مبلمان از زیبایی بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار می‌باشد.
 3. به طور کلی طول عمر این مبلمان بالاست و به سادگی دچار آسیب دیدگی نخواهد شد.
 4. مبلمان اداری چرم محصولی است که از مد نمی‌افتد و در هر زمانی قابل استفاده می‌باشد.
 5. استفاده از چرم باعث می‌شود افرادی که حساسیت به متریال‌های دیگر دارند، مشکلی در استفاده از آن نداشته باشند.
 6. راحتی این مبلمان نسبت به سایر مدل‌ها بیشتر است و حس خوبی را منتقل می‌کنند.

معایب مبلمان اداری چرم

با توجه به مزایایی که مبلمان اداری دارد، در کنار آن باید به معایب آن نیز پرداخت که موارد زیادی نبوده و در بیشتر مواقع قابل چشم پوشی هستند. این معایب به شرح زیر است:

 1. مبلمان اداری چرم دارای دو نوع متریال هستند که چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم بندی می‌شوند.
 2. قیمت مبلمان اداری چرم کمی‌بیشتر از سایر مدل‌ها می‌باشد.
 3. چرم‌های طبیعی قیمت بالاتری از چرم‌های مصنوعی دارند.
 4. تنوع زیادی در مبلمان اداری چرم به چشم نمی‌خورد و محدودیت در این مورد وجود دارد.

قیمت مبلمان اداری چرم

با توجه به قسمت‌های قبلی متوجه شده‌اید که مبلمان اداری چه قابلیت‌هایی دارد. یکی از پارامتر‌هایی که خریداران همواره به آن توجه دارند، قیمت محصولات است که در واقع اصلی ترین موضوعی است که خرید مشتریان به آن بستگی دارد. با توجه به اینکه شرایط اقتصادی در این روزها تعریف چندانی ندارد، نمی‌توان قیمت مشخصی برای این مبلمان‌ها در نظر گرفت. بهترین کاری که می‌توانید در این حالت انجام دهید، این است که از فروشنده‌های معتبر محصول خود را تهیه کنید.

مبلمان اداری پاوید یکی از تولید کننده‌های برتر در کشور می‌باشد که سالها سابقه در تولید مبلمان اداری چرم دارد و مدل‌های مختلفی در این سالها تولید کرده که توانسته رضایت خریداران را با خود به همراه داشته باشد. همچنین قیمتی که پاوید ارائه می‌دهد به صورت رقابتی در بازار بوده و از طرف دیگر داشتن گارانتی 2 ساله می‌تواند خیال شما را راحت کند. پیش از خرید هر محصول بهتر است به بررسی کیفیت و ارزیابی آنها بپردازید تا بتوانید خرید مطمئن تری را تجربه کنید.

مبل اداری کد Mj-102 راست

مشاهده قیمت و خرید مبلمان اداری 102

مبلمان اداری چرم برای چه مکان‌های مناسب است؟

انتخاب مبلمان اداری چرم، باید با توجه به نوع محیط کار انجام گیرد و برای این کار نیز باید ویژگی‌هایی که در کسب و کار خود نیاز دارید، بررسی کنید. بعضی از شرکت‌ها و و کسب و کارها نیاز به مبلمانی دارند که ظاهر حاص و منحصر به فرد داشته باشند. مخصوصا شرکت‌هایی که به صورت مستقیم با مشتریان سر و کار دارند، باید در انتخاب این محصولات دقت زیادی کنند، زیرا اولین چیزی که مشتریان با آن مواجه می‌شوند، ظاهر و فضای محیط کاری شماست.

مبلمان اداری چرم ممکن است برای همه مکان‌ها مناسب نباشد. برای مثال شرکتی که در زمینه تکنولوژی و فناوری فعالیت می‌کند، در صورت استفاده از مبلمان اداری مدرن، بازخورد بیشتری خواهد گرفت و استفاده از مبلمان چرم در این خصوص پیشنهاد نمی‌شود. همچنین گروه دیگری از کسب و کارهای سنتی و قدیمی‌علاقه بیشتری به استفاده از مبلمان اداری کلاسیک دارند و از این محصولات برای تجهیز محیط کار خود استفاده می‌کنند. پیشنهاد ما به شما درخواست مشاوره از کارشناسان پاوید است تا قبل از خرید بتوانید گزینه‌های پیش روی خود را بسنجید.

تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی

یکی از مشکلاتی که همواره مشتریان با آن برخورد دارند، تشخیص چرم مصنوعی از چرم طبیعی است. اولین چیزی که باید به آن دقت کنید این است که حتما باید از فروشندگان قابل اعتماد خریداری کنید. جدا از این موضوع بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

 • شناسنامه محصول : تقریبا تمام محصولاتی که از چرم طبیعی در ساخت خود بهره می‌برند، دارای شناسنامه هستند و شما هنگام خرید می‌توانید آن را از فروشنده درخواست کنید.
 • بوی چرم طبیعی و مصنوعی: با توجه به این موضوع که چرم مصنوعی از پلاستیک ساخته می‌شود، بدیهی است که بوی پلاستیک می‌دهد. از طرف دیگر چرم مصنوعی با پوست حیوانات ساخته می‌شود و باید بوی پوست و موی حیوانات را داشته باشد.
 • کیفیت: چرم طبیعی به دلیل کیفیت بالاتری که دارد، دارای دوخت‌های بسیار محکمی‌ است. با توجه به اینکه پوست حیوانات مقاومت بالایی دارند، می‌توان آنها را بسیار محکم تر دوخت. اما چرم مصنوعی که از پلاستیک ساخته می‌شود، مقاومت زیادی ندارد و از روی دوخت‌های آن نیز می‌توان متوجه شد.
 • انعطاف پذیری: چرم طبیعی از انعطاف پذیری بالاتری برخوردار می‌باشد و نرمی‌ زیادی دارد. شما با کشیدن دست خود روی بدنه محصول می‌توانید متوجه نرمی‌ و انعطاف پذیری آن شوید.
 • قابلیت اشتعال پذیری: یکی از مهمترین تفاوت‌های این چرم‌ها، اشتعال پذیری آنهاست. به دلیل اینکه چرم مصنوعی از پلاستیک ساخته می‌شود، به سرعت شعله ور می‌شود و چرم طبیعی نیز زمان زیادی را برای شعله ور شدن نیاز دارد. همچنین از بوی سوختن این متریال می‌توانید به طبیعی و مصنوعی بودن آن پی ببرید. البته این موضوع برای شناختن مبلمان اداری چرم کاربردی نخواهد بود!.
 • ظاهر چرم: چرم طبیعی دارای طرح‌های مختلفی روی خود است که دلیل آن استفاده از پوست حیوانات می‌باشد. چرم مصنوعی روی خود طرح‌های تکراری دارد.
 • جنس مبلمان اداری چرم: اگر به پشت چرم دقت کنید، متوجه پرز‌ها و حالت مخملی آن خواهی شد. این موضوع به این معنی است که این متریال چرم طبیعی می‌باشد. چرم مصنوعی از پارچه و نخ‌های آن مشخص بوده و به راحتی قابل تشخیص است.
 • قابلیت جذب مایعات: چرم طبیعی می‌تواند به راحتی می‌تواند مایعات را به خود جذب کند اما مایعات روی چرم مصنوعی جمع شده و جذب نمی‌شود.

مبلمان Mj-105 مشکی راست

قیمت و خرید مبلمان اداری 105

نحوه خرید مبلمان اداری چرم

تا به این قسمت مقاله، شما آشنایی کاملی با مبلمان اداری چرم به دست آورید. یکی از مشکلاتی که همواره خریداران با آن مواجه هستند، فروشندگان معتبر است که متاسفانه در بازار این فروشندگان زیاد یافت نمی‌شوند. مبلمان اداری پاوید جزو یکی از بهترین تولیدکننده‌ها می‌باشد که تاکنون مدل‌های مختلفی از این محصولات را به بازار عرضه کرده و توانسته رضایت خریداران را به خود جلب کند.

شما نیز برای تهیه و خرید مبلمان اداری می‌توانید از سایت پاوید استفاده کنید و یا از همکاران ما درخواست راهنمایی کنید تا بتوانید بهترین محصول را برای محیط کار خود انتخاب کنید و خرید دقیق و مطمئنی را تجربه کنید. یکی از امکانات خاص ما این است که امکان خرید حضوری وجود دارد و اگر ساکن تهران هستید می‌توانید به یکی از آدرس‌های موجود در سایت مراجعه کنید.

جمع بندی

مبلمان اداری چرم یکی از انواع مبلمان بوده که ویژگی‌های بسیاری دارد و می‌تواند در دکوراسیون محل کار شما تأثیر مثبتی داشته باشد. این مبلمان زیبایی خاصی دارد و دارای دو مدل چرم مصنوعی و چرم طبیعی می‌باشد و راه‌های مختلفی برای تشخیص آنها وجود دارد که در بالا به آنها اشاره کردیم. این نوع مبلمان اداری یکی از قدیمی‌ترین محصولاتی است که به هیچ عنوان از مد نخواهد افتاد و در هر حوزه کاری می‌تواند کارایی زیادی داشته باشد. این محصولات با توجه به قیمتی که دارند، از کیفیت ساخت بالاتری نسبت به سایر مدل‌ها بهره می‌برند و به همین دلیل به قیمت آن بیشتر به عنوان سرمایه گذاری نگاه کنید. چراکه تا مدت‌ها دچار آسیب دیدگی نخواهد شد.

مبلمان اداری پاوید از تولید کننده‌های موفق در این زمینه است که مبلمان اداری چرم که در این شرکت ساخته می‌شوند، کیفیت ساخت فوق العاده‌ای دارند و برای تضمین این کیفیت 2 سال گارانتی در نظر گرفته شده است تا خیال شما از خرید راحت باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *