معرفی

معرفی و خرید صندلی مدیریتی کلاسیک

صندلی مدیریتی کلاسیک

صندلی مدیریتی کلاسیک یکی از نمونه‌هایی است که با گذشت سالیان طولانی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده و طرفداران بسیاری دارد. به صورت کلی صندلی مدیریتی یکی از مهمترین اجزای اتاق مدیریت می‌باشد که تأثیر زیادی روی محیط اطراف خود دارد و از اصلی ترین وسایلی است که در دکوارسیون محل کار استفاده می‌شود. اگر شما بتوانید یک اتاق مدیریتی با طراحی و دکور اصولی که برگرفته از چیدمان صحیح می‌باشد محیط کاری خود را تزئین کنید بی شک می‌توانید اعتماد مراجعه کنندگان و خریداران را به خود جلب کنید.

صندلی مدیریتی کلاسیک به دلیل داشتن ظاهر جذاب و شیک این کار را به خوبی انجام می‌دهد اما استفاده از آن در هر جایی ممکن نیست. برای مثال شما نمی‌توانید از صندلی کلاسیک در محیطی که طراحی مدرن داشته استفاده کنید. زیرا عدم هماهنگی و یکپارچگی محیط جدا از اینکه ظاهر نامناسبی به محل کار شما می‌بخشد باعث ایجاد حس بهم ریختگی و عدم تعادل محیط خواهد شد. در این مقاله می‌خواهیم شما را با این مدل صندلی اداری آشنا کنیم تا اطلاعات بیشتری از آن به دست آورید و خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کنید. با ما همراه باشید.

صندلی مدیریتی کلاسیک چیست؟

صندلی مدیریتی کلاسیک یکی از انواع صندلی‌های اداری می‌باشد که در طراحی آن تمام اصول مربوط به صندلی اداری رعایت شده است اما در ساخت آن متریال و مواد اولیه متفاوتی استفاده می‌شود. اصولا در ساخت صندلی اداری از فلز‌های مختلفی استفاده می‌شود که عمده تفاوت آنها با صندلی کلاسیک در همین است. در ساخت صندلی کلاسیک به جای فلز ، انواع چوب به کار گرفته می‌شود و روی آنها از رنگ‌های پلی اورتان استفاده می‌شود. به همین دلیل است که صندلی‌های کلاسیک حالت قدیمی‌خود را حفظ می‌کنند و به استفاده از چوب‌های مختلف می‌توان روی آنها منبت کاری‌های بسیاری انجام داد.

این کار باعث به وجود آمدن طرح‌های مختلف و جذابی شده است که دست تولید کنندگان در خلاقیت و نوآوری در طراحی باز گذاشته است. صندلی مدیریتی کلاسیک به صورت کلی برای افراد خاصی طراحی شده که به این نوع مدل علاقه دارند و در تهیه و خرید این محصولات باید دقت زیادی کرد. چراکه اگر تصمیم به استفاده از این مدل صندلی دارید باید تمامی‌چیدمان اتاق مدیریتی و محل کار خود را در این نوع در نظر بگیرید که بتوانید از نهایت ظرفیت جذب چیدمان کلاسیک استفاده کنید.

صندلی مدیریتی کلاسیک برای چه محیط کاری مناسب است؟

همانطور که از نام این صندلی پیداست، صندلی مدیریتی کلاسیک می‌تواند برای هر محیط کاری‌ای که از چیدمان کلاسیک برای دکوراسیون خود استفاده می‌کند مناسب باشد. این نوع صندلی‌ها با ترکیبی از چرم طبیعی و چوب ساخته می‌شود و روی چوب‌هایی که عمدتا قسمت‌های اصلی بدنه را شامل می‌شود، حکاکی و منبت کاری صورت گرفته است. این کار باعث شده تا کاربرد‌های این صندلی محدود تر شده و برای هر کاری مناسب نباشد.

برای مثال در شرکتی که در حوزه فناوری و تکنولوژی فعالیت دارد نمی‌توان از صندلی‌های کلاسیک استفاده کرد زیرا عدم هماهنگی محیط باعث به هم خوردن تمرکز فکری افراد و عدم هماهنگی ظاهر و باطن خواهد شد که پیامد‌های خوبی به دنبال نخواهد داشت.از طرف دیگر برای مشاغلی مثل وکالت و یا دفتر‌های شخصی و مراکز مشاوره و روانشناسی می‌توانید از حس و حالی که صندلی مدیریتی کلاسیک ایجاد می‌کند بیشترین بهره را ببرید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی کمتر کسی سراغ چیدمان کلاسیک می‌رود اما این موضوع به این معنی نیست این طراحی طرفداران زیادی ندارد.

به دلیل اینکه استفاده از طراحی کلاسیک نیازمند وقت و هزینه بیشتری است و همچنین افراد خاص از این نوع طراحی استفاده می‌کنند، کمتر پیش می‌آید که در شرکت‌های عمومی‌ و معمولی از این نوع چیدمان استفاده شود. اما اگر در شرکتی دیدید که از میز و صندلی‌های کلاسیک استفاده کرده است، پس می‌توانید مطمئن باشید که با افراد قابل اعتماد و منظبطی طرف هستید.

صندلی مدیریتی کد M-4009

خرید و قیمت صندلی مدیریتی k-4009

اهمیت صندلی مدیریتی کلاسیک

در هر شرکتی، مدیریت نقش مهمی‌در تصمیم گیری و هدف گذاری برای شرکت دارد. به همین دلیل باید در فضایی کار کند که بتواند تمام تمرکز خود را روی کار گذشته و بهترین تصمیم را بگیرند. مدیران شرکت معمولا پشت میز خود روی صندلی می‌نشینند و از این رو صندلی‌ها اهمیت بسیار در حفظ تمرکز و راحتی آنها دارند. در بسیاری موارد صندلی‌های نامناسب باعث ایجاد آسیب‌های جسمی‌برای مصرف کنندگان می‌شوند و این آسیب‌ها برای صاحبان کسب و کار و مدیران به دلیل اینکه بیشتر روی صندلی می‌نشینند شایع تر است.

برای جلوگیری از این اتفاقات صندلی مدیریتی کلاسیک می‌تواند گزینه خوبی باشد و به دلیل قابلیت‌هایی که دارد، راحتی را برای شما به وجود خواهد آورد. ظاهر جذاب و کلاسیک این نوع چیدمان باعث می‌شود تا حال و هوای اتاق مدیریت آرامش بخش باشد و از طرفی راحتی صندلی کلاسیک نیز می‌تواند از بروز آسیب‌هایی که ممکن است در طولانی مدت به بدن شما وارد شود جلوگیری کند.

طراحی صندلی مدیریتی کلاسیک باید چگونه باشد؟

یکی از مهمترین مشخصه‌هایی که در ساخت صندلی مدیریتی کلاسیک وجود دارد، طراحی و ظاهر آنهاست. در طراحی کلاسیک اصولا نقش و نگار‌های شلوغ و پر زرق و برق استفاده می‌شود و صندلی‌های کلاسیک نیز ابعاد بزرگی دارند. این ویژگی‌ها باعث شده تا استفاده از این محصولات فقط در محیط‌های خاص و توسط افراد خاص صورت گیرد. زیرا ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون و صندلی کلاسیک کار ساده ای نبوده و نیازمند تخصص و صرف کردن هزینه می‌باشد. زیرا در صورتی که قصد استفاده از صندلی کلاسیک دارید، شما باید میز، کتابخانه و مبلمان کلاسیک نیز تهیه کنید.

تصور کنید در محیطی قرار دارید که تنها یک صندلی مدیریتی کلاسیک وجود دارد و بقیه دکوراسیون اتاق مدرن و یا حتی معمولی می‌باشند. چنین محیطی اصلا ظاهر جذابی نداشته و حتی ممکن است باعث تمسخر دیگران شود. پس پیش از هر اقدامی‌باید این موضوع را در نظر داشته باشید. مورد دیگری که باید به آن دقت کنید این است که اصل ساختار میز و صندلی‌های کلاسیک در بزرگ بودن ابعاد آنهاست. پس پیش از خرید حتما دقت کنید که محیط کاری شما از چنین ظرفیتی برخوردار می‌باشد. در قسمت بعدی نکات مهمی‌را مطرح می‌کنیم.

استفاده از صندلی مدیریتی کلاسیک چه زمانی توصیه نمی‌شود؟

  1. اگر دفتر اداری کوچکی دارید و یا تعداد پرسنل بالایی دارید، استفاده از این صندلی مدیریتی کلاسیک توصیه نمی‌شود.
  2. در محیط‌های کاری که رفت و آمد زیادی دارند و کارمندان باید مدام با یکدیگر ارتباط داشته باشند، صندلی کلاسیک مناسب نیست.
  3. اگر حوزه کاری شما مرتبط با تکنولوژی است و یا نیازمند استفاده از سیستم کامپیوتری هستید، طراحی کلاسیک گزینه مناسبی نیست.

صندلی مدیریتی کد M-4002

مشاهده قیمت و خرید صندلی مدیریتی کد M-4002

متریال صندلی مدیریتی کلاسیک

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، یکی از مهمترین تفاوت‌های صندلی مدیریتی کلاسیک با سایر صندلی‌های اداری مواد اولیه استفاده شده در ساخت آن است. در این نوع محصولات معمولا از چوب‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام از آنها کارایی‌های خاص خود را دارند. انواع مختلف این چوب‌ها در زیر برای شما لیست شده است:

  • چوب گردو
  • چوب بلوط
  • چوب راش
  • چوب چنار
  • چوب کاج
  • چوب آبنوس

این چوب‌ها هر کدام قابلیت‌های مربوط به خود را دارند و برای محیط‌های مختلف کاربرد دارند. برای مثال اگر در یک محیط شرجی کار می‌کنید باید محصولی که تهیه می‌کنید با این آب و هوا سازگار باشد. چوب راش یکی از مقاومت ترین نوع چوب می‌باشد که در مقابل رطوبت مقاومت بالایی داشته و بسیار انعطاف پذیر است. یکی دیگر از مواردی که در متریال صندلی مدیریتی کلاسیک وجود دارد نوع چرم آنهاست. استفاده از چرم در این محصولات بسیار مهم بوده و بخش مهمی‌از زیبایی محصول را شامل می‌شود.

صندلی مدیریتی کلاسیک معمولا برای مدیرانی استفاده می‌شود که روزانه ساعت‌های زیادی را روی صندلی می‌نشینند. به همین دلیل صندلی مورد استفاده باید کاملا ضد تعریق باشد تا مشکلی در این خصوص به وجود نیاید. برای این کار معمولا از چرم طبیعی یا از چرم مصنوعی PU دار استفاده می‌شود که کاملا ضد تعریق هستند و همچنین در اثر گذر زمان دچار پوسیدگی و افت کیفیت نخواهد شد.

رنگ صندلی مدیریتی کلاسیک چگونه است؟

با توجه به اینکه صندلی مدیریتی کلاسیک در ساخت خود از چوب بهره می‌برد پس بدیهی است که رنگ چوب نیز دارند. در این نوع سبک از صندلی‌ها رنگ‌های دیگری نیز استفاده می‌شود که باعث جذاب تر شدن آنها می‌شود. عمده ترین رنگ‌هایی که در ساخت صندلی‌های کلاسیک استفاده می‌شود مواردی مثل: قهوه‌ای، شکلاتی، فندقی و زرشکی می‌شود که در بعضی موارد از رنگ‌ها و یا ورقه‌های طلایی و نقره ای نیز استفاده می‌شود.

صندلی مدیریتی کد M-4000

مشاهده مشخصات و قیمت صندلی مدیریتی M-4000

جمع بندی صندلی مدیریتی کلاسیک

صندلی مدیریتی یکی از جذاب ترین محصولاتی است که می‌تواند حس و حال متفاوتی به محل کار ببخشد و می‌تواند ظاهر آن را بسیار رسمی‌و جدی کند. این نوع طراحی طرفداران بسیاری دارد و پیاده سازی چیدمان کلاسیک نیز کار پیچیده‌ای بوده که نیازمند تخصص است. زیرا هماهنگی دکوراسیون اتاق و تمامی‌وسایل اهمیت بسیاری داشته و می‌تواند در جلب اعتماد همکاران پرسنل شما تأثیر زیادی داشته باشد.

صندلی مدیریتی کلاسیک دارای ویژگی‌هایی است که یکی از مهمترین آنها طراحی ظاهری و متریال آن است. در طراحی این نوع صندلی به دلیل استفاده از چوب‌های مختلف می‌توان طرح‌های مختلفی از جمله، منبت کاری، نقاشی، خاتم کاری و معرق کاری استفاده کرده هر کدام از آنها جذابیت‌های مخصوص به خود را دارند. از طرف دیگر این صندلی‌های دارای ارگونومی‌خاص خود بوده و می‌توانند راحتی را به دنبال داشته باشند.

با مطالعه این مقاله متوجه شدید که استفاده از چیدمان کلاسیک چه تأثیری در محیط کار داشته و به همین دلیل پس از این اگر وارد شرکت و یا سازمانی شدید که از چیدمان کلاسیک در دکوراسیون خود استفاده کرده‌اند، مطمئن باشید با افراد خاصی طرف هستید. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به راهنمایی می‌توانید با همکاران ما در مبلمان اداری پاوید ارتباط برقرار کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *